Casa das Amendoeiras
(0) (0 artikelen)Casa das Amendoeiras

Praia do Carvoeiro
Het dorpsplein met rondom gezellige terrasjes ligt ingeklemd tussen de hoge roodbruine rotsen en de zee. Vanaf het strand varen iedere dag de fel gekleurde vissersbootjes uit om terug te keren met verse vis.
Casa das Amendoeiras ligt op de Quinta do Paraiso, een villapark op 10 minuten afstand lopen van het dorpsplein en strand van Carvoeiro.
Het is een vrijstaande villa met rondom een mooi aangelegde prive tuin. Het ligt op 1.400 m2 grond en heeft 2 prachtige palmbomen op de oprit, meerdere terrassen op verschillende niveaus, vaste BBQ, een eigen niervormig zwembad en een dakterras. De gehele tuin biedt u veel privacy. Door de lay-out van het terras en zwembad, op een verhoogd afsluitbaar gedeelte, is het huis zeer geschikt voor gezinnen met kleine kinderen.
Faciliteiten
Terras:Meerdere terrassen op verschillende niveaus met zwembad en buitendouche, barbecue, parkeerplaats voor 2 auto's en een dakterras.
Het grote terras, aan de woonkamer gelegen, is aan beide kanten afsluitbaar: kleine kinderen zijn hierdoor goed in de gaten te houden en van het zwembad te scheiden. Er zijn comfortabele ligbedden en stoelen voor 6 personen.
Slaapkamers:
3 ruime tweepersoons slaapkamers met airco, comfortabele bedden en klamboes.
Badkamers:
1 badkamer met inloop douche + 1 badkamer ensuite met inloop douche voor de 2 andere slaapkamers. Beide badkamers beschikken over dubbele wastafel en toilet.
Woon- en eetkamer:
Geschikt voor max. 6 personen. Houtkachel, vloerverwarming, soundbar, dvd speler en HD satelliet tv (alle Nederlandse zenders).
Keuken:
Afwasmachine, magnetron, oven en verder van alle gemakken voorzien.
Overige:
Nederlandse huismanager.
Draadloze ADSL internet aansluiting. Wasmachine, droogtrommel,
vloerverwarming, dekens en beddengoed, 2x per week huishoudelijke hulp, poolboy en tuinman (behalve op Portugese nationale en plaatselijke Gemeentelijke feestdagen).
Sport:
Golfen (3 golfcourses), duiken, tennis, wandelen, aquapark, zeevissen, jeep safari, paardrijden.
Boeking:
Bij boeking de helft van het totaalbedrag vooruit betalen, het restant gaarne 4 weken voor vertrek op onze rekening.
Let op!
Aankomst en vertrek bij voorkeur op vrijdag en maandag.
Sluit ook een annulerings verzekering af voor de huishuur.
Verhuurder geeft geen restitutie !
Voor meer informatie www.zents.eu





